ادکلن کودک بی بی کوکول
0 رای   - 

ادکلن کودک بی بی کوکول

این ادکلن به مدد مواد طبیعی و خالص خود شاداب و لطیف است. هاله این عطر به پوست کودک شما حسی مطبوع از نشاط و سلامتی می دهد. ادکلن کودک بی بی کوکول در حجم ۱۰۰میلی لیتری از مواد طبیعی و خالص تهیه شده است.
نا موجود
125,000 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

عطر خوش تن کودک رایحه ای است که توان مقابله با آن را هیچ عطری در جهان ندارد، عطری که گویی از بهشت آمده و نسیم عشق آن را به این جهان رسانده است، کودکان دنیایی از معصومیت با خود به همراه دارند و برای همیشه آراسته نگه داشتن آن ها باید محصولاتی عاری از هر گونه خطر را مهیا نمود. ادکلن کودک بی بی کوکول از جمله محصولاتی است که با خیالی آسوده می توانید آن را بر روی پوست کودکتان اسپری کنید تا عطر دلنشین کودکی، همه فضا اطرافتان را در بر بگیرد.
همه ما خوب می دانیم که ادکلن ها و اسپری های ما بزرگسالان به شدت برای کودکان مضرند و حتی توصیه می شود در اتاقی که کودکان هستند از عطر استفاده نشود، آراسته نگه داشتن یک کودک بخصوص برای آماده شدن به مهمانی که همه در آن کودک را در آغوش خواهند کشید یک ضرورت است. ادکلن کودک بی بی کوکول، عطری دلنشین و مناسب سنش به وی هدیه می دهد. در مهمانی همه کودک ما را می بوسند و در آغوش می گیرند و از همین ابتدای زندگی اش از وی به عنوان یک فرد با پرستیژ خوب اجتماعی یاد می کنند.
ادکلن کودک بی بی کوکول با توجه به داشتن تمامی استانداردهای بهداشت اروپا و جهان ساخته شده و فاقد الکل و مواد نگهدارنده بوده و دارای خاصیت نرم کنندگی و عدم ایجاد خشکی بر روی پوست نوزاد است. عطری ملایم و دلنشین دارد و باعث بروز هیچ گونه حساسیت و آلرژی حتی در کودکان بسیار حساس هم نمی شود.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها