ست بهداشتی 5 تکه فرست یرز
2 رای   - 

ست بهداشتی 5 تکه فرست یرز

برند آمریکایی فرست یرز با ارائه ست های بهداشتی با بسته بندی و کیف بسیار با کیفیت کار را برای والدین بسیار راحت کرده و شما با خریدن ست های بهداشتی این برند که با توجه به نیاز نوزاد طراحی شده از دردسر های مربوط به پیدا کردن اقلام مختلف بهداشتی سیسمونی نوزاد دلبندتان رهایی پیدا می کنید. این ست بهداشتی 5 تکه بوده و شامل سرنگ داروخوری، ناخن گیر ذره بین دار، پوار بینی، قاشق دارو و تب سنج می باشد.
نا موجود
188,000 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

داشتن یک ست بهداشتی کامل و کارآمد برای نوزادتان بسیار با ارزش می باشد و چه بهتر که این ست داخل یک کیف متناسب با همان ست باشد و شما بتوانید کاملا جمع و جور آن را با خودتان به سفر برده و در کل همیشه همراه داشته باشد.

سرنگ داروخوری: سرنگ داروخوری قابل استفاده برای داروهای تلخ می باشد که نوزاد مایل خوردن آنها نیست، سر سرنگ کامل روی کام نوزاد قرار می گیرد و دارو را به حالت غباری داخل گلوی نوزاد پخش می کند و به هیچ عنوان تلخی دارو را احساس نخواهد کرد .

ناخن گیر ذره بین دار: ذره بین ناخن گیر کمک می کند دید بهتری هنگام گرفتن ناخن نوزاد داشته باشید و حسنی که دارد در اتمام کار به صورت کامل جمع می شود.

پوار بینی: دارای قابلیت ساکشن بسیار قوی مخاط بینی نوزاد و کارکرد راحت به دلیل سیلیکون نرمی که دارد و همچنین تمیز کردن آن بسیار راحت می باشد.

قاشق دارو: این قاشق برای مصرف داروهای طعم دار و خوراکی هایی که نوزادان می توانند راحت بخورند استفاده می شود.

تب سنج: این تب سنج قابل استفاده زیر بغل و مقعد نوزاد می باشد و دارای محفظه طلقی برای محافظت و سری نرم و قابل انعطاف می باشد.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها