روروئک Moby Dick چیپولینو
4 رای   - 

روروئک Moby Dick چیپولینو

روروئک Moby Dick چیپولینو مناسب برای نوزادان 6+ ماه است. این روروئک دارای قابلیت های چرخش 360 درجه صندلی، ارتفاع قابل تنظیم در 3 موقعیت است. روروئک Moby Dick چیپولینو ساخته شده از پلاستیک با کیفیت خوب است.
نا موجود
790,000 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

به همان اندازه که شما برای برداشتن اولین گام‌های فرزندتان هیجان و اشتیاق دارید، او هم انگیزه دارد که با پای خودش قدم به دنیای بزرگترها بگذارد. کودکان معمولا بین سن 9 تا 15 ماهگی شروع به راه رفتن می‌کنند اما تا قبل از اینکه توانایی این کار را داشته باشند،‌ دوست دارند به تجربه‌های مشابه دست بزنند. کاربرد روروک، ایجاد همین تجربه‌هاست.
تجربه لذتِ گشتن در محیط خانه می‌تواند انگیزه کودک را برای راه رفتن تقویت کند. از طرفی به‌خاطر تلاش‌هایی که برای راه بردن روروک از کودک سر می‌زند، ساق پای او تقویت می‌شود. با این وجود درباره استفاده از روروک تردیدهای بسیاری وجود دارد که به دلیل آمار خطرات زیادی است که بر اثر استفاده از روروک برای کودک به وجود می‌آید. بیشترین آمار در این آسیب‌دیدگی‌ها مربوط به سقوط از پله‌هاست. به همین علت در طراحی روروک‌های جدید ملاحظات حفاظتی بیشتری رعایت می‌شود که یکی از این ملاحظات پهن‌تر بودن قسمت پایین روروک است.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها