مایع لباسشویی نوزاذ مالوچسکا
0 رای   - 

مایع لباسشویی نوزاد مالوچسکا

مالوچسکا اولین تولید کننده مایع لباسشویی کنستانتره بسیار غلیظ با استفاده آسان و بدون حساسیت در ایران می باشد. مایع لباسشویی مالوچسکا مخصوص لباس نوزاد، بدون کوچکترین ایجاد حساسیت و شویندگی بسیار بالا، موجب مراقبت بیشتر از بافت پارچه و هم چنین مانع انتقال رنگ در فرآیند شست و شو می‌ شود. 
نا موجود
31,500 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

پوست نوزادان بسیارحساس می باشد و از آن رو که لباس آنان بیشترین پوشش را بر پوست آنان دارد، می بایست در انتخاب و حفظ آن دقت کافی را به عمل آورد. لطافت لباس نوزاد موجب آرامش او می شود و التهابات و حساسیت های پوستی را حادث نمی شود. مایع لباسشویی نوزاد مالوچسکا از محصولات تخصصی و فوق العاده با کیفیت و به صرفه ای است که می توان از آن برای تمامی لباس های کودک بهره برد.
پودرها به دلیل داشتن پربورات به عنوان سفید کننده، پس از استفاده‌های مکرر موجب کاهش دوام البسه، تداخل رنگ، تغییر شکل و حالت البسه ظریف و کشباف و خشک شدن بافت پارچه و نیز بور شدن رنگ‌ها به ویژه البسه تیره و مشکی می‌گردند، لذا شستن البسه گران‌ قیمت و ظریف و نیز لباس‌هایی که کار صنایع دستی روی آن‌ها صورت گرفته است با پودر به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. علاوه بر این، پودرها به دلیل داشتن مواد غیر حلال که در بافت پارچه نفوذ کرده و پس از آب کشی نیز از بافت پارچه جدا نمی‌شوند در پوست‌های حساس سبب بروز خارش، قرمزی پوست و اگزما می‌گردند. به تازگی در کشورهای پیشرفته مایع لباسشویی کنستانتره همچون مایع لباسشویی نوزاد مالوچسکا به بازار عرضه شده که این مایعات با مقدار مصرف کمتر، شویندگی بیشتری نسبت به انواع معمولی ایجاد می‌نمایند. درصد کنستانتره بودن این محصولات معمولا با درج تعداد شست و شو برای لباس‌های نیمه چرک در یک ماشین لباسشویی ۵ کیلویی محاسبه و روی قوطی درج می‌گردد.
خواصی در خصوص حفظ محیط زیست نیز برای مایع لباسشویی نوزاد مالوچسکا ذکر می‌شود که از آن جمله می‌توان به آلودگی کمتر آب‌های زیر زمینی و عدم وجود عامل فسفر به عنوان آلوده کننده محیط در این نوع از مایعات لباسشویی و استفاده کمتر از پلاستیک جهت بسته بندی محصولات می‌توان اشاره نمود. مایع لباسشویی نوزاد مالوچسکا مخصوص شست و شوی لباس‌های کودک، اشیای مرتبط با کودک، پرده و لباس‌های ظریف، لباس‌های حساس و گران‌قیمت، لباس‌های زیر بانوان، با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ضد حساسیت می باشد.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها