با ورود انبوه کالاهای تقلبی در بازار یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان در خرید کالا اطمینان از خرید کالای اصل و با کیفیت است. بی بی 1400 با تکیه بر راهکارهای زیر تضمین می نماید که کالاهای عرضه شده در سایت و شبکه فروش این شرکت همگی اصل، بوده و این شرکت مسئولیت تقلبی بودن کالاهای فروخته شده را پذیرفته و در صورت اثبات اصل نبودن کالای فروخته شده کالا را باز پس گرفته و قیمت کالا را به مشتری خود پرداخت می نماید. راهکارهای تضمین کیفیت و اصالت کالا:

 

  1. تامین کلیه کالاها از تامین کنندگان معتبر و شناخته شده که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور فعالیت دارند.

  2. تکیه بر تجربه و دانش بیش از 15 ساله در زمینه عرضه کالاهای سیسمونی.

  3. فروشگاه اینترنتی بی بی 1400 دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد.

  4. فروشگاه اینترنتی بی بی 1400 دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف سیسمونی می باشد.

  5. فروشگاه اینترنتی بی بی 1400 دارای نمایندگی رسمی از بسیاری از برندها و شرکتهای معتبر می باشد.

  6. کلیه کالاهای عرضه شده درسایت توسط کارشناسان فنی بی بی 1400 مورد بررسی قرار گرفته و درصورت تایید کیفیت کالا درسایت عرضه می گردد.

 

در نتیجه کلیه کالاهایی که در بی بی 1400 موجود می باشند، کالای اصلی بوده و به هیچ عنوان اجناس دست دوم و غیر اصلی در سایت بی بی 1400 به فروش نمی‌رسد. بر همین اساس بی بی 1400 اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.